Wegafsluitingen en omleidingen in onze gemeente

12 augustus 2021 door Jan-Willem Schneider
Wegafsluitingen en omleidingen in onze gemeente

ZWIJNDRECHT - Hoewel het vakantie is, gaan sommige wegwerkzaamheden toch door in onze gemeente. Dat leidt tot verschillende afsluitingen en omleidingen, waarvan je hieronder een overzicht vindt:

Heer Oudelands Ambacht fase 3a
In verband met de rehabilitatie binnen Heer Oudelands Ambacht is een aannemer gestart met de voorbereidende werkzaamheden in fase 3A. In eerste instantie worden er in de wijk tijdelijke parkeervakken en tijdelijke doorsteken aangelegd. Zo houdt de aannemer de wijk veilig en bereikbaar. Aansluitend zullen de verdere werkzaamheden plaatsvinden in het gedeelte van de wijk tussen de Diepenbrocklaan, Develpad, Burgemeester Pijl Hogeweglaan en de Valeriussingel. Deze werkzaamheden vinden gefaseerd plaats waarbij bewoners en hulpdiensten via de aannemer worden geïnformeerd over de overgang naar de volgende fase. In het totaal duren de werkzaamheden tot medio december 2022.

Admiraal de Ruyterweg
Van 13 tot en met 17 september 2021 voert een aannemer asfaltwerkzaamheden uit op de Admiraal de Ruijterweg af tussen de Burgemeester van 't Hoffweg en de Witte de Withstraat. De weg is op dit deel dan afgesloten.

Via omleiding A wordt doorgaand gemotoriseerd verkeer geleid via Burgemeester van 't Hoffweg, Burgemeester Doumaweg, Surinamestraat en Karel Doormanlaan.

Via omleiding B wordt doorgaand gemotoriseerd verkeer geleid via de Admiraal de Ruijterweg, Karel Doormanlaan, Stationsweg, Koninginneweg en Burgemeester Doumaweg, Burgemeester van 't Hoffweg.

Lokaal verkeer verlaat de wijk via de:

  1. Admiraal Trompstraat en Surinamestraat aan de noordoostzijde van het werkvak,
  2. Uilenvliet en Fits Vogelstraat aan de zuidwestzijde van het werkvak.


Witte de Withstraat
De komende maanden vinden werkzaamheden plaats in de buurt rondom de Witte de Withstraat. Het verkeer wordt ter plaatse omgeleid.

Jeroen Boschlaan
Van 28 juni 2021 tot en met 31 december 2021 is de Jeroen Boschlaan vanaf de Heer Oudelaandslaan tot aan de Laurensvliet afgesloten in verband met rioolvervanging en herinrichting van de buitenruimte. Het verkeer wordt omgeleid via de Officiersvliet, Burgmeester Jansenlaan, Jupiterstraat en Laurensvliet en terug. Bereikbaarheid van de begraafplaats en het rouwcentrum wordt afgestemd met de beheerder begraafplaatsen.

Boshuizen en omgeving
Van 23 augustus 2021 tot en met eind september 2021 vindt er groot onderhoud plaats in de Boshuizen. Het betreft het vervolg van de werkzaamheden die voor de zomervakantie plaatsvonden in dezelfde buurt.

Laan van Walburg (voet en fietspaden)
Van 12 augustus 2021 tot en met eind september 2021 wordt onderhoud uitgevoerd aan de voet- en fietspaden. Het voet en fietsverkeer wordt lokaal omgeleid.

Slagveld
Van 31 augustus 2021 tot en met medio november 2021 wordt het Slagveld afgesloten in verband met rioolwerkzaamheden. Het betreft het gedeelte van het Slagveld tussen de Van Schaikstraat en het Tolhuis. De werkzaamheden worden gefaseerd uitgevoerd. Gestart wordt aan de zijde van de Van Schaikstraat. Het verkeer wordt omgeleid via de Van Schaikstraat – Ringdijk – Rotterdamseweg v.v.

Gerelateerde wijken:
Gerelateerde straten:
Meer over:
Cookies

Deze website gebruikt noodzakelijke cookies voor een correcte werking en analytische cookies (geanonimiseerd) om de statistieken van de website bij te houden. Marketing cookies zijn nodig voor laden van externe content, zoals YouTube-video's of widgets van Sociale Media. Zie ons cookiebeleid voor meer informatie, of om je instellingen later aan te passen.