Overzicht van alle komende wegafsluitingen en omleidingen in onze gemeente

04 februari 2021
Overzicht van alle komende wegafsluitingen en omleidingen in onze gemeente

ZWIJNDRECHT - Hieronder vindt u een overzicht van alle wegafsluitingen en omleidingen in de gemeente Zwijndrecht. Op www.zwijndrecht.nl/wegafsluitingen kunt u de omleidingen zien op een interactieve kaart.

* Wegafsluitingen Heer Oudelands Ambacht

Heer Oudelands Ambacht fase 3a

In verband met de rehabilitatie binnen Heer Oudelands Ambacht zijn we gestart met de voorbereidende werkzaamheden in fase 3A. In eerste instantie worden er in de wijk tijdelijke parkeervakken en tijdelijke doorsteken aangelegd. Dit t.b.v. het verbeteren van de bereikbaarheid en de veiligheid van de wijk tijdens de uitvoering. Aansluitend zullen de verdere werkzaamheden in het gedeelte van de wijk tussen de Diepenbrocklaan, Develpad, Burgemeester Pijl Hogeweglaan en de Valeriussingel plaatsvinden. Deze werkzaamheden vinden gefaseerd plaats waarbij bewoners en hulpdiensten via de aannemer worden geïnformeerd over de overgang naar de volgende fase. In het totaal duren de werkzaamheden tot medio december 2022.

Heer Oudelands Ambacht fase 3a – grote aanpak openbare ruimte – tot en met december 2022 Ringdijk parallelweg - werkzaamheden riool en bestrating - einddatum volgt

* Wegafsluitingen wijk Centrum

Ringdijk parallelrijbaan (externe aannemer; bij Euryza)
De Ringdijk parallelrijbaan (bij Euryza) is afgesloten vanwege werkzaamheden aan de riool en de bestrating. De datum wanneer de werkzaamheden zijn voltooid, is nog niet bekend. Fietsers worden onder aan de dijk omgeleid. Voetgangers worden aan de overzijde omgeleid.

Vervangen verkeerslichten Stationsweg-Karel Doormanlaan

Van 22 maart 2021 t/m april 2021 vervangen we de verkeerslichten aan de Stationsweg-Karel Doormanlaan. Het verkeer kan passeren maar moet soms even op elkaar wachten. Het verkeer wordt geregeld met verkeersregelaars.

Stationsgweg-Karel Dormanlaan – werkzaamheden aan de verkeerslichten – 22 maart tot en met april 2021

* Wegafsluitingen wijk Kort Ambacht
Er zijn geen wegafsluitingen gepland in deze wijk.

* Wegafsluitingen wijk Noord
Er zijn geen wegafsluitingen gepland in deze wijk.

* Wegafsluitingen wijk Nederhoven
Er zijn geen wegafsluitingen gepland in deze wijk.

* Wegafsluitingen wijk Walburg

Winkelcentrum Walburg

Het parkeerterrein van winkelcentrum Walburg knapt op! Op onze website www.zwijndrecht.nl/walburgknaptop kunt u op de hoogte blijven over de laatste stand van zaken over de werkzaamheden.

Sterrenbuurt – groot onderhoud – 15 februari tot en met eind juni 2021

* Wegafsluitingen dorp Heerjansdam en het buitengebied tussen Zwijndrecht en Heerjansdam
Er zijn hier geen wegafsluitingen gepland.

* Wegafsluitingen Bedrijventerreinen
Er zijn geen wegafsluitingen gepland op de bedrijventerreinen.

 

Gerelateerde wijken:
Gerelateerde straten:
Meer over:
Cookies

Deze website gebruikt noodzakelijke cookies voor een correcte werking en analytische cookies (geanonimiseerd) om de statistieken van de website bij te houden. Marketing cookies zijn nodig voor laden van externe content, zoals YouTube-video's of widgets van Sociale Media. Zie ons cookiebeleid voor meer informatie, of om je instellingen later aan te passen.