ZWIJNDRECHT - De politie is op zoek naar getuigen van een woninginbraak aan de Burgemeester de Bruïnelaan. De inbraak vond plaats tussen woensdag 15 juli om 17.00 uur en donderdag 16 juli om 06.45 uur.
Volgens de politie hebben de dader(s) zich toegang verschaft tot de woning door deze open te breken, te forceren of een ruit in te slaan. Na de inbraak zouden de verdachte(n) zijn gevlucht via de Lindelaan.
In het kader van het buurtonderzoek roept de politie bewoners en voorbijgangers op om zich te melden als zij in de genoemde periode iets verdachts hebben gezien of gehoord. Ook camerabeelden van deurbelcamera's, beveiligingscamera's of dashcams uit de omgeving kunnen van waarde zijn voor het onderzoek.
De politie vraagt mensen die beschikken over relevante informatie om contact op te nemen via het lopende buurtonderzoek of zich te melden bij de politie. Iedere tip kan bijdragen aan het oplossen van de zaak. Neem in dat geval contact op via 0900-8844.