H.A. Lorentzstraat lawaaierigste stuk in onze gemeente

27 juni 2023 • 16:21 door Jan-Willem Schneider
H.A. Lorentzstraat lawaaierigste stuk in onze gemeente
Woning met 'zeer slecht woon- en leefklimaat’

ZWIJNDRECHT – De twee huizen op de hoek H.A. Lorentzstraat – Dirck Uytenbogaertstraat staan in het lawaaierigste stukje van onze gemeente. De woningen blijken ‘een zeer slecht woon- en leefklimaat’ te hebben met een geluid van meer dan 70 decibel op het huis. Dat vermeldt een nieuwe kaart van de Omgevingsdienst Zuid-Holland Zuid. De dienst heeft de hoeveelheid geluid gemeten van wegverkeer, railverkeer en industrie.

De omgevingsdienst heeft haar metingen verwerkt in een online kaartje, waarop iedereen de geluidsbelasting kan zien. Daaruit blijkt dat de huizen aan P. Zeemanstraat, De Lus, Officiersvliet en de Koninginneweg veelal rood kleuren (slecht woon- en leefklimaat), terwijl andere buurten groen of blauw zijn (redelijk woon- en leefklimaat).

Foto's: Google Maps

Gerelateerde straten:
Meer over:
Cookies

Deze website gebruikt noodzakelijke cookies voor een correcte werking en analytische cookies (geanonimiseerd) om de statistieken van de website bij te houden. Marketing cookies zijn nodig voor laden van externe content, zoals YouTube-video's of widgets van Sociale Media. Zie ons cookiebeleid voor meer informatie, of om je instellingen later aan te passen.