Twirlteam Accelerando in feeststemming

ZWIJNDRECHT - Begin dit jaar ging het seizoen beter dan verwacht voor de twirl meiden van Twirlteam Accelerando van start. Naar mate het voorseizoen vorderde kwam ook iedereen weer terug in het wedstrijd ritme. Door de Corona vonder er haast geen wedstrijden plaats. In mei werd het Nederlandse Kampioenschappen gehouden van de corona jaren 2020 en 2021. Eerst werden de voorrondes gehouden op 14 mei en daarna volgde de Nederlandse Kampioenschappen.
Twirlteam Accelerando behaalde daar negen podium plekken op verschillende onderdelen, met maar liefst 4 kampioen titels. Solo Twirling II baton: Kampioen Jeugd beginner Roxanne Seelbacht, 3e plaats Esmee de Borst, Jeugd beginner 3e plaats Kelly Franken, Senior Intermediate 2e plaats Anouk van der Waal, Adult Intermediate 2e plaats Bonita de Ruiter, Kampioen Senior beginner 3 baton Bonita de Ruiter, duo twirling junior beginner 3e plaats Roxanne Seelbach en Esmee de Borst, Kampioen super X strut Junior beginner Gwen Gallagher, Kampioen Smallteam twirling Senior beginner: Team D Accelerando.
Buiten het podium werden ook hele mooie persoonlijke resultaten behaald.
I baton: Preteen beginner 4e plaats Marissa Boumans, Jeugd beginner 5e plaats Roxanne Seelbach, 6e plaats Esmee de Borst Senior Intermediate 7e plaats Anouk van der Waal , 14e plaats Amber van Ooijen, Senior Intermediate 6e plaats Bonita de Ruiter.
Solo dance: Senior Intermediate 10e plaats Anouk van der Waal, Adult Intermediate 14e plaats Bonita de Ruiter, Duo Twirling Senior Intermediate 4e plaats Romy Kruyt en Bonita de Ruiter.
Met deze mooie resultaten op zak, stond er nog een wedstrijd op het programma met de hele vereniging en dat was twee juli de wedstrijd in Zwijndrecht. Om 10.00 uur ging de wedstrijd van start en dit was als het goed is de laatste wedstrijd in Corona stijl. Na de zomervakantie gaan de wedstrijden weer hele dagen duren en is er na afloop weer een prijsuitreiking. Met veel plezier kijken wij terug op deze mooie wedstrijd, waar maar liefst vier promoties door twirlteam Accelerando werden gehaald.
Lèmoni Roland promoveerde met haar onderdeel I baton naar de klasse beginner. Bonita de Ruiter behaalde voor de tweede keer dit seizoen een promotie naar de Adult Advance. Gwen Gallagher promoveerde met haar onderdeel super X strut naar de klasse Junior Intermediate. In het middagprogramma was het de beurt van Kelly Franken zij voerde haar routine perfect uit en promoveerde daarmee met haar onderdeel II baton naar de klasse Junior Intermediate.
Afgelopen zaterdag heeft Twirlteam Accelerando het voorseizoen gezellig met alle leden afgesloten. Eerst werd er nog getraind voor het nieuwe largeteam dat na de zomervakantie op wedstrijden gaat. Na de training werden de leden getrakteerd door een aantal moeders die pannenkoeken hadden gebakken.
Voor een groot aantal leden breekt bijna de vakantie aan, maar voor Esmee, Anouk, Bonita en Romy en de docenten staat er nog het Wereldkampioenschap Twirlen op de agenda. Van 27 juli tot en met 31 juli voegen zij zich bij de Nederlandse Equipe in Eindhoven. Vele leden en ouders van twirlteam Accelerando komen de meiden aanmoedigen in Eindhoven.
Wil je een keertje bij ons komen kijken? Wij gaan weer van start in dezelfde week dat de basisscholen ook weer gaan beginnen. Loop dan gerust even bij ons binnen wij zijn te vinden in het Hart van Meerdervoort op dinsdag van 17:00 – 21:00 uur, woensdag van 17:30 – 19:00 uur en de zaterdag van 8:30 – 12:00 uur. Meer informatie over onze vereniging is te vinden op www.accelerandozwijndrecht.nl of stuur een mail naar accelerando.zwijndrecht@hotmail.com