Overzicht geplande wegafsluitingen in onze gemeente

13 april 2021
Overzicht geplande wegafsluitingen in onze gemeente

ZWIJNDRECHT - De komende tijd gaat aannemers aan de slag in de openbare ruimte. Dat kan leiden tot hinder, zoals afgesloten wegen, al dan niet gecombineerd met omleidingen. Daarbij gaat het om de volgende projecten in Nederhoven, Kort-Ambacht, Heerjansdam en rondom Walburg:

 • Heer Oudelands Ambacht fase 3a – grote aanpak openbare ruimte – tot en met december 2022.

Nederhoven

 • Boshuizen en omgeving – groot onderhoud – 3 mei tot en met eind juli 2021: Straten worden in fases afgesloten voor alle verkeer. Waar nodig voorziet de aannemer noodvoorzieningen bij de noodlopende straten. De aannemer start meteen ook werkzaamheden bij Valkhof.

Centrum

 • Ringdijk (Parallelweg) - werkzaamheden riool en bestrating - einddatum volgt.
 • Winkelcentrum Walburg - groot onderhoud - voor meer info: www.zwijndrecht.nl/walburgknaptop
 • Sterrenbuurt – groot onderhoud – 15 februari tot en met eind juni 2021.
 • Jollensteiger – herbestrating – vanaf 23 maart 2021
 • Koninginneweg tussen Willem van Oranjelaan en Rotterdamseweg – vervangen lichtmasten – 12 mei 2021 - Voor gemotoriseerd verkeer wordt een omleiding ingesteld via de Willem van Oranjelaan, Burg. de Bruinelaan en Rotterdamseweg. Fietsers moeten rekening houden met twee verkeersbegeleiders en hoeven dus niet om te rijden. 
 • Burg. Pijl Hogeweglaan – Afsluiting halve rijbaan om verlichting in tunnel te vervangen  – 3 tot en met 11 mei

Kort-Ambacht

 • Kort Ambachtlaan – herbestrating – 15 maart tot en met 16 april 2021

Heerjansdam

 • Heerjansdam: fietspad ten zuiden van Heerjansdam tussen de Randweg en de Oude Maas – hinder / geen afsluiting - Van 12 maart 2021 tot en met 30 april 2021
 • Heerjansdam Dorpsstraat ter hoogte van de Prins Bernhardstraat – werkzaamheden – data worden later bekend.
Gerelateerde wijken:
Gerelateerde straten:
Meer over:
Cookies

Deze website gebruikt noodzakelijke cookies voor een correcte werking en analytische cookies (geanonimiseerd) om de statistieken van de website bij te houden. Marketing cookies zijn nodig voor laden van externe content, zoals YouTube-video's of widgets van Sociale Media. Zie ons cookiebeleid voor meer informatie, of om je instellingen later aan te passen.