Naomi Visser 7e in vloerfinale

ZWIJNDRECHT - Tijdens de vloerfinale op het (J)EK Turnen in Bern is Naomi Visser met een score van 13.200 punten op een 7e plaats geëindigd.
De scores in deze vloerfinale lagen dichtbij elkaar. De winst ging uiteindelijk naar de Roemeense Denisa Golgota die met een score van 13.933 de overige 7 finanlisten nipt voorbleef.
Naomi Visser: "Het was een hele gave ervaring om een vloerfinale te turnen. Ik had twee kleine foutjes waardoor het niet precies ging zoals ik had gehoopt maar ik heb genoten van deze finale en het was een supermooi leermoment voor de toekomst."
Met deze mooie finale achter de rug zit het EK Turnen 2016 erop.
We mogen terug kijken op een zeer geslaagd toernooi waar Nederland zowel bij de junioren als de senioren een mooi visitekaartje heeft afgegeven,