zondag 11 april 2021

Alles over Zwijndrecht

Grote Medailleoogst voor O&O-Turnsters in Pinksterweekend

6 juni 2017 (door Hennie van der Zouw)

ZWIJNDRECHT - Gedurende het Pinksterweekend heeft de meisjes/dames-selectie van de Zwijndrechtse Gymnastiekvereniging O&O met groot succes deelgenomen aan een tweetal toernooien.

Haar deelname aan de Haagse Bosan Cup en aan de Open Bredase Turnkampioenschappen in de diverse leeftijds- en niveaucategorieën leverde gezamenlijk maar liefst tweeënzeventig medailles op.

Bij de Haagse Bosan Cup werden de prijzen veroverd door:
- Divinia Moreauw (vloer 3de en sprong 3de),
- Karin Hoeksta (allround 2de en balk 1ste),
- Lisa Schouten (balk 3de),
- Leanne Barendrecht (brug 1ste),
- Milou Antheunisse (vloer 1ste en sprong 2de),
- Suzanne Tol (allround 3de en sprong 3de),
- Merel Heezen (balk 2de),
- Britta Schipper (allround 3de en brug 2de),
- Ilse Huisman (sprong 2de),
- Jara van Dijk (vloer 2de en sprong 1ste),
- Serra Potters (brug 1ste),
- Milou van Schijndel (allround 2de, brug 1ste en sprong 1ste),
- Anna Rosmulder (brug 2de en spong 3de),
- Lieke Verploegh (allround 1ste, brug 1ste en sprong 3de),
- Gwen Bakker (allround 2de, brug 3de, balk 2de en sprong 1ste),
- Anouk Tieman (balk 1ste, vloer 2de en sprong 2de),
- Quinty Jöner (brug 2de en balk 2de),
- Imara Kornelisse (brug 3de),
- Ilse Standhardt (allround 2de, balk 1ste, vloer 3de en sprong 1ste),
- Esmee Snijder (allround 3de, brug 2de en balk 2de),
- Melissa Rodriquez Pappers (balk 3de),
- Suzanne Esmeijer (allround 3de, brug 1ste en vloer 3de),
- Emily Baartman (sprong 2de),
- Abigail Koch (balk 2de).

Bij Open Bredase Turnkampioenschappen was het eremetaal voor:
- Aimee Odijk (allround 1ste, sprong 2de, brug 1ste, balk 1ste en vloer 1ste),
- Lucy Verwaard (allround 2de, brug 3de en vloer 2de),
- Valentine Aguas Mejia (balk 2de en vloer 3de),
- Feline Kouwenhove (allround 2de en vloer 3de),
- Imani Alexandra Vers (sprong 1ste en brug 3de),
- Melanie Stout (allround 1ste, sprong 1ste, brug 1ste, balk 3de en vloer 3de),
- Yulia Asakura (allround 3de, sprong 2de, brug 3de, balk 1ste en vloer 1ste).

Lees meer over:

turnen toernooien
Deel dit bericht met je vrienden!