donderdag 6 mei 2021

Alles over Zwijndrecht

Geslaagden op het Walburg College in 2016

21 juni 2016 (door Hennie van der Zouw)

ZWIJNDRECHT -  Op het Walburg College werden ook de uitslagen van de examens onlangs bekend gemaakt. Hieronder de lijst van geslaagden.

Geslaagde MAVO Leerlingen CE1 Walburg College 2016 (Vestiging Norderstedtplein)
- VMBO Gemengde leerweg (Sector: Economie): Wahib El Arbaoui, Chimene Batenburg, Delano Boer, Ezgi Cagli, Mustafa Coban, Lois Eichhorn, Duncan van der Graaf, Hüseyin Hancerkiran, Sam Hoogstra, Bachir El Karraz, Oumaima El Khayari, Hümeyra Savas, Chelsia Seekornsai, Nienke van Uitert(CUM LAUDE).
- VMBO Theoretische leerweg (Sector: Economie): Sander van den Berg, Lisa Bosma, Enes Cekic, Roshawn Cicilia, Jalen Gündüz, Deniz Kayaalp, Daisy van Meggelen, Youssef Nour, Lisa van Rij, Max Spruit, Seph Witjens.
- VMBO Theoretische leerweg (Sector: Techniek): Brent Hartigh, Niels van der Hoek, Marthijs Klein, Larissa de Koning, Melle Mastenbroek, Stefan Ringelberg, Omar Shaker, Steef de Vos, Casper Wervenbos.
- VMBO Theoretische leerweg (Sector: Zorg en Welzijn): Wesley Baas, Arshia Bahmani Estahbanaty, Matthijs Bezemer, Daniëlle Brand, Denzel Brandon, Cynthia van der Burg, Pol Cortes Rozas, Mariam El Hajouti, Hala El Korchi, Hassan Feizi, Melissa Geerts, Thomas Grimmius, Sanna El Hankouri, Remy van ’t Hof, Stijn IJpma, Vincent de Jel, Muleyke Karaduman, Sven Klein, Sevval Kocak, Dominique Kuijten, Nathalie Moré, Nikki Offermans, Nicole Pina de los Santos, Dominique van Sliedrecht, Nadia van der Steen, Samantha van Steenhoven, Rachel van Steenis, Julian Stok, Angelica Suisse, Michelle van Timmeren, Puck Tobias, Annabel Witjens.

Geslaagde HAVO Leerlingen 2016 Walburg College (Vestiging Norderstedtplein)
- HAVO Profiel: Cultuur en Maatschappij: Safira Adjodha, Mark Beelen, Sibel Erbil, Floor Fontein, Nadir Haddad, Kim Schutten.
- HAVO Profiel: Economie en Maatschappij: Elianne Bakker, Fayssal Belabas, Denise Coodée, Mees Goethart, Mustafa Kalin, Mohamed Kechouh, Merwah Kohistani, Jada Rach, Nigel Rosierse, Julia Schutte, Mitchell van Steel, Jessy de Vries, Freek de Wit, Ertugrul Yildiz.
- HAVO Profiel: Natuur en Gezondheid: Jelle Barendregt, Nina Gerritsen, Damien Gilhuis, Anne Greulich, Liza Jansen, Pepijn Kamminga, Melissa van der Linden(CUM LAUDE), Mira Massing, Jan-Willem Noodelijk, Joost Pastoor, Dominique Ruitenberg,Tim Straathof, Mitchell Tromp, Indy Verbeek, Femke Versluis, Farah Zbairi.
- HAVO Profiel: Natuur en Techniek: Koen Bezemer, Linda de Man, Yasen Mohamed, Rohan Nellen, Roy Valk, Shai Voetee, Thimo Volker, Lale Yildiz

Deze hieronder vermelde leerlingen zijn al geslaagd (zie bovenstaande lijst) maar zijn tevens geslaagd voor het 2e profiel:
- HAVO Profiel: Cultuur en Maatschappij: Merwah Kohistani, Fayssal Belabas, Nigel Rosierse, Jada Rach.
- HAVO Profiel: Natuur en Gezondheid: Koen Bezemer, Linda de Man, Yasen Mohamed, Rohan Nellen, Roy Valk, Shai Voetee, Thimo Volker, Lale Yildiz

Geslaagde VWO Leerlingen 2016 Walburg College (Vestiging Norderstedtplein):
- Atheneum Profiel: Cultuur en Maatschappij: Nadia Amenou, Lotte Koppens Sebastiaan Kruik, Ronald van Middendorp, Nikki Schirm, Eline Spaans.
- Atheneum Profiel: Economie en Maatschappij: Tom Bresser, Finch van den Broek, Jules Brouwer, Tom Klein, Guido Noteboom, Sven Schonewille, Dunja van Veen, Ian de Wit.
- Atheneum Profiel: Natuur en Gezondheid: Suzanne de Bruin, Jessi Fosh, Floor van der Marel, Naomi van Schagen, Rien Schilperoord, Sylvana van der Werff, Rens de Wit.
- Atheneum Profiel: Natuur en Techniek: Kevin Grinwis, Jurian Groen, Frank de Kok, Casper Koopman, Maaike van der Lelij, Karel Li, Quintin Raemakers, Joni van Rijn, Thomas Smak Gregoor, Pieter van Zuijlekom.
- Gymnasium Profiel: Natuur en Techniek: Felix den Breejen(CUM LAUDE), Luke Elshout, Boaz Holstege, Stijn Kok, Ting Ting Zhou

Deze hieronder staande leerlingen zijn al geslaagd (zie bovenstaande lijst) maar zijn tevens geslaagd voor het 2e profiel:
- Atheneum Profiel: Economie en Maatschappij: Nadia Amenou, Sebastiaan Kruik, Ronald van Middendorp, Nikki Schirm, Eline Spaans.
- Atheneum Profiel: Cultuur en Maatschappij: Tom Bresser, Finch van den Broek, Jules Brouwer, Tom Klein, Guido Noteboom, Sven Schonewille, Dunja van Veen, Ian de Wit.
- Atheneum Profiel: Natuur en Gezondheid: Kevin Grinwis, Jurian Groen, Frank de Kok, Casper Koopman, Maaike van der Lelij, Karel Li, Quintin Raemakers, Joni van Rijn, Thomas Smak Gregoor, Pieter van Zuijlekom.
- Gymnasium Profiel: Natuur en Gezondheid: Felix den Breejen(CUM LAUDE), Luke Elshout, Boaz Holstege, Stijn Kok, Ting Ting Zhou.

Lees meer over:

examen walburg college geslaagd
Deel dit bericht met je vrienden!