donderdag 3 december 2020

Alles over Zwijndrecht

Geslaagden 1e tijdvak 2015 Walburg College Zwijndrecht

16 juni 2015

ZWIJNDRECHT / DRECHTSTEDEN - Hieronder de lijsten van de geslaagde leerlingen van het Walburg College, vestiging Norderstedtplein in Zwijndrecht, voor het eerste tijdvak.

GESLAAGDE MAVO LEERLINGEN CE1 WALBURG COLLEGE 2015 VESTIGING NORDERSTEDTPLEIN

- VMBO Gemengde leerweg: Sector: Economie
Alejandro Francisca, Lorenzo Heidman, Robin Koorn, Marko Lazicic, Amir Mahmoudian Hosseinkhah, Jeanette dos Reis, Lisa Rieck, Cenk Sipahi

- VMBO Theoretische leerweg: Sector: Economie
Mamta Badloe, Romy Besjes, Ian Hilberding, Angelo Kooijman, Alysha Sripal, Julia Wendels, Jelle Witjens

- VMBO Theoretische leerweg: Sector: Techniek
Hani Al-Haidari, Davey Boersma, Kimberly den Breejen, Denzel Bruinsma, Atakhan Dalsar, Doea Al Fartosy, Ferry Kooijman, Cherwin Kramer, Eddy de Lange, Zeynel Özturk, Tatum Pikaar, Eren Selat, Bjorn van Spanje, Max Vrolijk, Sahit Yavas
                                        
- VMBO Theoretische leerweg: Sector: Zorg en Welzijn
Alina Anwari, Coen Braber, Almira Haddad, Erdalcan Kavaz, Melanie Mulder, Arman Özkan, Ilse Spaans

GESLAAGDE HAVO LEERLINGEN 2015 WALBURG COLLEGE VESTIGING NORDERSTEDTPLEIN

- HAVO Profiel: Cultuur en Maatschappij
Klaartje Ardesch, Liza Craenen, Julia de Geus, Jessy-Lee vd Hoek, Maryam Kechouh, Kim Kroek, Amieke Sellier, Nadiah Tent, Amanda Vleesenbeek, Mariëlle Voskuijl, Sander Witteveen

- HAVO Profiel: Economie en Maatschappij
Xhenete Aktasi, Robin van Assendelft, Ismail Baddou, Bas Bellaart, Thomas vd Berg, Bob van Boxel, Kim van Burg, Nermin Colakovic, Jesco de Keijzer, Jasper Ketelaar, Tonny Klerks, Remy van Kooten, Desiré van Lint, Sharon den Otter, Romy den Otter, Thomas Rimmelzwaan, Rick van Slobbe, Beaudine Sloof, Patrick Vogelaar, Desireé de Winter

- HAVO Profiel: Natuur en Gezondheid
Ihsane El Allali, Michelle vd Berg, Wouter Boers, Anouk Bokhout, Alicia Cuba, Manuela vd Graaf, Alex Hoek, Floran Hüpscher, Christian Kapel, Dominique Mahu, Larissa Paans, Demi Schenkel, Ruben Tuk

- HAVO Profiel: Natuur en Techniek
Auke Aardoom, John Abrossimow, Sam Couwenhoven, Tjerry Hut, Suraj Jit, Berend Schmidt, Jesse Sijssens, Jess Stok, Youp Tobias, Nick den Uijl, Olle Vos, Thomas Wijkniet, Antonie Witjens,

Deze onderstaande leerlingen zijn al geslaagd (zie bovenstaande lijst) maar zijn tevens geslaagd voor het 2e profiel

- HAVO Profiel: Cultuur en Maatschappij
Ismail Baddou, Kim van Burg, Tonny Klerks, Desiré van Lint, Sharon den Otter, Romy den Otter, Nigel Rosierse, Desireé de Winter

- HAVO Profiel: Natuur en Gezondheid
Auke Aardoom, John Abrossimow, Sam Couwenhoven, Tjerry Hut, Suraj Jit, Berend Schmidt, Jesse Sijssens, Jess Stok, Youp Tobias, Nick den Uijl, Olle Vos, Thomas Wijkniet, Antonie Witjens

GESLAAGDE VWO LEERLINGEN 2015 WALBURG COLLEGE: VESTIGING NORDERSTEDTPLEIN

- Atheneum Profiel: Cultuur en Maatschappij
Nadia van Kesteren, Nevyn van Nugteren

- Atheneum Profiel: Economie en Maatschappij
Novanyo Bemer, Michaël van Brouwershaven, Mandy Kraaijenbos, Mike Kradolfer, Julie van Putten, Jaap Suurmond, Ellen van Veen, Dionne van Wijnen

- Atheneum Profiel: Natuur en Gezondheid
Nadia Afras, Zaineb Al-Amin, Niels Euser, Mette Kraaijeveld, Myrthe Nienkemper, Thijs Passchier, Tjeerd Plomp

- Atheneum Profiel: Natuur en Techniek
Liam van Balen, Roel Borsboom, Matti Dreef, Fuiming Hu, Joshua Klootwijk, Nikki Mastenbroek, Laurens Oei, Yordi van Putten, Dolf Verheul, Riccardo Waardenburg, Ping Zhou
        
- Gymnasium Profiel: Economie en Maatschappij
Silvain Hamar de la Brethoniere, Alex Kain, Joëlle Koorneef, Sarah Nour

- Gymnasium Profiel: Natuur en Gezondheid
Ashley Smit, Frosina Sopa

- Gymnasium Profiel: Natuur en Techniek
Ilse de Boom, Matthijs Freund, Erik Glijnis, Marieke vd Hurk, Ravi Ramautar

Deze onderstaande leerlingen zijn al geslaagd (zie bovenstaande lijst) maar zijn tevens geslaagd voor het 2e profiel

- Atheneum Profiel: Cultuur en Maatschappij
Novanyo Bemer, Michaël van Brouwershaven, Mandy Kraaijenbos, Mike Kradolfer, Julie van Putten, Jaap Suurmond, Ellen van Veen, Dionne van Wijnen

- Atheneum Profiel: Natuur en Gezondheid,
Liam van Balen, Roel Borsboom, Matti Dreef, Fuiming Hu, Joshua Klootwijk, Nikki Mastenbroek, Laurens Oei, Yordi van Putten, Dolf Verheul, Riccardo Waardenburg, Ping Zhou

- Gymnasium Profiel: Cultuur en Maatschappij
Silvain Hamar de la Brethoniere, Alex Kain, Joëlle Koorneef, Sarah Nour

- Gymnasium Profiel: Natuur en Gezondheid
Ilse de Boom, Matthijs Freund, Erik Glijnis, Marieke vd Hurk, Ravi Ramautar

Lees meer over:

geslaagden walburg
Deel dit bericht met je vrienden!