woensdag 20 oktober 2021

Alles over Zwijndrecht

Geslaagden DevelsteinCollege VMBO, HAVO, Atheneum en Gynmasium (2014)

13 juni 2014 (door Hennie van der Zouw)

ZWIJNDRECHT - Hieronder de lijst met geslaagden VMBO, HAVO, ATHENEUM en GYMNASIUM op het DevelsteinCollege.

Geslaagden DevelsteinCollege Eerste tijdvak VMBO-T 2013-2014:   
    
Naam                                 Sector
Gianni Aalberse    -    Economie, Landbouw, Techniek
Frenkie Albers  -    Economie, Zorg en Welzijn, Landbouw
Christiaan van Alphen  -  Economie, Landbouw, Techniek
Luuk van Baaren   -     Economie
Shulaisha Baboeram  -  Economie
Sidney Batenburg  -  Economie, Landbouw, Techniek
Devin Bazen   -     Economie
Tim van Beek   -     Economie, Zorg en Welzijn, Landbouw
Linda Besseling    -    Economie, Zorg en Welzijn, Landbouw
Cynthia Bezemer   -     Zorg en Welzijn
Mauri den Boef   -     Zorg en Welzijn, Landbouw
Sara den Boer    -    Landbouw, Techniek
Vivian Bolier    -    Zorg en Welzijn, Landbouw
Fabian Bouter   -     Economie
Eric Bult    -    Zorg en Welzijn, Landbouw
Richard van Buren  -  Economie
Loek van Buuren    -    Landbouw, Techniek
Kenan Çinar    -    Zorg en Welzijn, Landbouw, Techniek
Romée van Dommele  -  Economie
Warre van Driel    -    Economie
Iris van Drunen    -    Economie, Zorg en Welzijn
Michelle van Drunen  -  Economie
Denise van Eeuwen  -  Economie, Zorg en Welzijn, Landbouw
Kimo Elorabi    -    Economie
Patricia van den Ende  -  Zorg en Welzijn
Șeyma Eroĝlu    -    Economie
Mathijs Fawzi    -    Economie
Joyce Freeling Duke  -  Zorg en Welzijn, Landbouw
Ayla Garama    -    Zorg en Welzijn, Landbouw
Amber de Goede    -    Economie
Lianne Goedhart    -    Economie
Ruben de Groot    -    Economie
Amber de Haan    -    Zorg en Welzijn, Economie
Julia Harmsen    -    Zorg en Welzijn, Landbouw
Menno de Heer   -     Economie, Landbouw, Techniek
Ronan le Hen   -     Economie, Zorg en Welzijn, Landbouw
Romy van Herwijnen  -  Economie
Melanie den Hoed  -  Zorg en Welzijn
Tim den Hoed   -     Economie
Sander Hoedemakers  -  Economie
Nienke van Hoogdalem  -  Economie, Zorg en Welzijn, Landbouw
Alicia de Hoop   -     Zorg en Welzijn, Landbouw, Techniek
Yentl van Houwelingen  -  Economie, Zorg en Welzijn, Landbouw
Dion Huizer    -    Economie
Sanne Huizer   -     Zorg en Welzijn, Landbouw
Guiseppe Jansen   -     Economie
Nico Kamp    -    Landbouw, Techniek
Timo Kasius   -     Economie
Charlotte Kelly   -     Economie, Zorg en Welzijn, Landbouw
Ilse van der Kemp  -  Economie
Bas van Kempen   -     Economie
Dennis Kievits   -     Economie, Landbouw, Techniek
Kirsten Klein    -    Zorg en Welzijn
Noëmi Kleinmoedig  -  Zorg en Welzijn
Eva de Klerk   -     Economie
Damian Klootwijk  -  Economie
Stephan Klootwijk  -  Economie
Charysa Klop   -     Zorg en Welzijn, Landbouw
Monica Knook   -     Economie
Thomas de Koning  -  Landbouw, Techniek
Kaylee Kreukniet  -  Zorg en Welzijn, Landbouw
Melvin Kroos    -    Zorg en Welzijn
Eline de Kruis    -    Zorg en Welzijn, Landbouw
Julien Leemkuil   -     Economie, Landbouw, Techniek
Shane van Mastrigt  -  Economie
Patrick de Meijer  -  Zorg en Welzijn, Landbouw
Jasper Meuldijk   -     Economie
Branko Mijnster   -     Economie, Landbouw, Techniek
Laura Moerer    -    Economie
Yvonne van der Nat  -  Economie, Zorg en Welzijn, Landbouw
Julian Nenk    -    Economie
Shania Nguyen    -    Zorg en Welzijn, Landbouw
Esther Nijhuis    -    Economie, Zorg en Welzijn, Landbouw
Aron Nobel    -    Economie
Amy Opstal    -    Zorg en Welzijn
Tim de Pee    -    Landbouw, Techniek
Isa Pijpker    -    Landbouw, Techniek
Femke Puszkar    -    Economie, Zorg en Welzijn, Landbouw
Lianne de Raad   -     Economie
Tom Reijenga    -    Economie, Landbouw, Techniek
Indy de Rijke    -    Economie, Landbouw, Techniek
Madelon van Rijn  -  Economie
Nina Rijper    -    Economie, Zorg en Welzijn, Landbouw
Mariëlle van Rijswijk  -  Economie
Paul Romijn    -    Landbouw, Techniek
Lonneke de Roo    -    Zorg en Welzijn, Landbouw
Frenklin van Rumpt  -  Economie
Frohar Sadat    -    Zorg en Welzijn, Landbouw
Frohal Samim    -    Zorg en Welzijn
Kimberley Schenk  -  Economie, Zorg en Welzijn, Landbouw
Mark Schot    -    Economie
Rutger Schouten    -    Economie
Daan Simic    -    Economie
Tess van Sliedregt  -  Zorg en Welzijn, Landbouw
Lorenzo van der Spek  -  Landbouw, Techniek
Joey Speksnijder  -  Economie, Landbouw, Techniek
Ramona Sprangers  -  Zorg en Welzijn, Landbouw
Renee Stigter    -    Zorg en Welzijn, Landbouw, Techniek
Laura Stolk   -     Economie
Ralf Stolk    -    Economie
Demi Striegel    -    Zorg en Welzijn, Landbouw
Brenda Struijk   -     Economie, Landbouw, Techniek
Halil Sümer   -     Economie, Zorg en Welzijn, Landbouw
Martijn Swart    -    Economie
Jonne Teekman   -     Economie
Sharon Tjokroredjo  -  Economie
Claudine van Tol  -  Zorg en Welzijn, Economie
Emily Troost    -    Zorg en Welzijn
Kim van der Velden  -  Zorg en Welzijn, Landbouw
Melissa Verduyn    -    Zorg en Welzijn
Jordy Vermeeren    -    Economie
Demi Vis    -    Zorg en Welzijn, Landbouw
Romy Visscher    -    Zorg en Welzijn
Patrick Vonk    -    Economie, Landbouw, Techniek
Angelique de Vos  -  Zorg en Welzijn, Landbouw
Dennis Vreeswijk  -  Landbouw, Techniek
Mikai Vroom    -    Economie
Lindy van der Waal  -  Zorg en Welzijn, Landbouw
Sophia van der Wee  -  Economie
Bart van 't Westende  -  Economie, Landbouw, Techniek
Mark Westermeijer  -  Economie
Frank Wever    -    Economie, Zorg en Welzijn, Landbouw
Michelle de Wilde  -  Economie
Naömi van Zanten  -  Economie, Zorg en Welzijn, Landbouw
Daniëlle Zwang    -    Zorg en Welzijn, Landbouw

Geslaagden DevelsteinCollege Eerste tijdvak HAVO 2013-2014:   
    
Naam                                             Profiel

Willemijn van Aggelen  -  Economie en Maatschappij
Floris van Ast    -    Economie en Maatschappij
Dennis Bakelaar    -    Natuur en Techniek/Natuur en Gezondheid
Melanie Baljé    -    Economie en Maatschappij
Alex van den Berg  -  Economie en Maatschappij
Roos Besemer    -    Economie en Maatschappij
Jelle Biemond    -    Natuur en Gezondheid
Sanne Boelhouwer  -  Cultuur en Maatschappij
Harm Bootsma    -    Economie en Maatschappij
Niek van den Bos  -  Natuur en Techniek
Fieneke Brinkman  -  Cultuur en Maatschappij
Anouk Brocatus    -    Natuur en Gezondheid
Tom Brouwer    -    Economie en Maatschappij
Jantine Bruggeman  -  Natuur en Gezondheid
Jeroen de Bruijn  -  Economie en Maatschappij
Lisanne Deelen   -     Natuur en Gezondheid
Charlotte van Die  -  Natuur en Gezondheid
Joost van Dijk    -    Natuur en Gezondheid
Tom Dijkema    -    Economie en Maatschappij
Renzo van Dongen  -  Economie en Maatschappij
Yacintha van Doorn  -  Natuur en Gezondheid
Quincy van Duivenbode  -  Economie en Maatschappij
Ronald van den Ende  -  Natuur en Gezondheid
Alexander Fasching  -  Economie en Maatschappij
Sarah de Graaf    -    Economie en Maatschappij
Annelies de Graaf  -  Natuur en Gezondheid
Femke Groeneweg   -     Natuur en Gezondheid
Cinthia Groeneweg  -  Natuur en Gezondheid
Patrick de Haas    -    Natuur en Techniek
Dennis van der Hee  -  Economie en Maatschappij
Larissa van der Hee  -  Cultuur en Maatschappij
Justin Hensen    -    Economie en Maatschappij
Amber van der Heydt  -  Natuur en Gezondheid
Jaimy Hill     -   Natuur en Gezondheid
Daniël van Hillo  -  Natuur en Techniek/Natuur en Gezondheid
Jasper den Hoed    -    Economie en Maatschappij
Roos Holtmark van Dijkerhof  -  Cultuur en Maatschappij
Jaimy Hop    -    Natuur en Gezondheid
Jill van der Horst  -  Natuur en Techniek/Natuur en Gezondheid
Joanne Huisman    -    Cultuur en Maatschappij
Iris Hulsman    -    Natuur en Gezondheid
Koen Jaquet    -    Natuur en Gezondheid
Soraya Joghi   -     Economie en Maatschappij
Pim Kalhorn    -    Economie en Maatschappij
Dianne Kanters    -    Economie en Maatschappij
Rosalie de Koning  -  Economie en Maatschappij
Stefan van der Kooi  -  Economie en Maatschappij
Florieke Kooijmans -   Natuur en Gezondheid
Bas Kooiman    -    Economie en Maatschappij
Iris Korll    -    Economie en Maatschappij/Cultuur en Maatschappij
Joey de Kruis   -     Economie en Maatschappij
Bart Govert Krul  -  Economie en Maatschappij
Julyan Kuijer    -    Economie en Maatschappij
Sander Lagerweij  -  Economie en Maatschappij
Verena de Lange    -    Cultuur en Maatschappij
Jasper van Leeuwen  -  Natuur en Techniek
Demi van der Linden  -  Economie en Maatschappij/Cultuur en Maatschappij
Berend Maas    -    Natuur en Gezondheid
Amanda van der Meer  -  Economie en Maatschappij/Cultuur en Maatschappij
Melissa van der Meulen  -  Economie en Maatschappij
Jordi Mosmans    -    Economie en Maatschappij
Ilona Muller    -    Economie en Maatschappij
Lisa Muste    -    Natuur en Gezondheid
Erin Nellen    -    Natuur en Gezondheid
Martijn van Nieuwaal  -  Economie en Maatschappij
Michelle van Noord  -  Economie en Maatschappij
Tom van Oorschot  -  Economie en Maatschappij
Ruben Le Pair    -    Economie en Maatschappij
Mike van Pelt    -    Economie en Maatschappij
Michelle Plevier  -  Cultuur en Maatschappij
Cas Pluymakers   -     Natuur en Gezondheid
Daphne Pol    -    Economie en Maatschappij/Cultuur en Maatschappij
Alexandra Pontier  -  Economie en Maatschappij
Thomas Potma    -    Economie en Maatschappij
Caroline Punt    -    Natuur en Techniek/Natuur en Gezondheid
Daniël Quartel    -    Natuur en Gezondheid
Niels Roest    -    Natuur en Gezondheid
Damian Roozen   -     Economie en Maatschappij
Laura Rosierse    -    Economie en Maatschappij
Femke de Ruiter    -    Economie en Maatschappij/Cultuur en Maatschappij
Jordan Scheijbeler  -  Economie en Maatschappij/Cultuur en Maatschappij
Liselotte Schenck  -  Cultuur en Maatschappij
Gino Sijsens    -    Economie en Maatschappij
Brian Slotema    -    Natuur en Gezondheid
Amanda Soethoudt  -  Natuur en Techniek/Natuur en Gezondheid
Laura Sparenburg  -  Natuur en Gezondheid
Matthijs Stok    -    Economie en Maatschappij
Fleur Swank    -    Natuur en Gezondheid
Wouter Swart    -    Natuur en Techniek/Natuur en Gezondheid
Duncan Teegelaar  -  Economie en Maatschappij
Daan Tillekens    -    Natuur en Gezondheid
Jerry Tran    -    Natuur en Gezondheid
Nanine van Veen   -     Economie en Maatschappij
Bryan Vermaat    -    Natuur en Techniek/Natuur en Gezondheid
Vivian Vos    -    Natuur en Techniek/Natuur en Gezondheid
Robin Vos    -    Cultuur en Maatschappij
Daniëlle de Weerdt  -  Economie en Maatschappij
Max van de Weijgert  -  Economie en Maatschappij
Luc van der Werff  -  Natuur en Techniek/Natuur en Gezondheid
Aniek van 't Westende  -  Natuur en Gezondheid
Andries Wierdsma  -  Economie en Maatschappij
Bart van Wingerden  -  Natuur en Techniek
Kirsten Winters    -    Natuur en Gezondheid
Lisanne Wit    -    Economie en Maatschappij

Geslaagden DevelsteinCollege Eerste tijdvak GYMNASIUM 2013-2014:
    
Naam                                            Profiel

Nordin van de Fijnaart  -  Economie en Maatschappij
Youri de Koomen   -     Economie en Maatschappij
Youri Zeilstra    -    Economie en Maatschappij
Jade van Rossen   -     Economie en Maatschappij/Cultuur en Maatschappij
Anouk Schipper    -    Economie en Maatschappij/Cultuur en Maatschappij
Amber van den Hout  -  Natuur en Gezondheid
Matej Skelo     -   Natuur en Gezondheid
Chris Smouter    -    Natuur en Techniek
Raymon Hardenbol  -  Natuur en Techniek/Natuur en Gezondheid
Karlijn Pellikaan  -   Natuur en Techniek/Natuur en Gezondheid

Geslaagden DevelsteinCollege Eerste tijdvak ATHENEUM 2013-2014:   
    
Naam                               Profiel

Niels Martin    -    Cultuur en Maatschappij
Vera van Rijn    -    Cultuur en Maatschappij
Kino Alexander    -    Economie en Maatschappij
Jessica Bax    -    Economie en Maatschappij
Feia van den Berg  -  Economie en Maatschappij
Sander Brumleve   -     Economie en Maatschappij
Rutger van Dis   -     Economie en Maatschappij
Eyüp Eroglu    -    Economie en Maatschappij
Jason de Gier   -     Economie en Maatschappij
Michael Hardenbol  -  Economie en Maatschappij
Jasmijn van der Harst  -  Economie en Maatschappij
Anneli Hoekstra    -    Economie en Maatschappij
Nina Kamsteeg    -    Economie en Maatschappij
Mandy Koppenaal   -     Economie en Maatschappij
Victor Kroeske    -    Economie en Maatschappij
Melissa Maaskant  -  Economie en Maatschappij
Marijn van de Mheen  -  Economie en Maatschappij
Vince van Nes    -    Economie en Maatschappij
Rainey van Oers   -     Economie en Maatschappij
Sjoerd Opschoor   -     Economie en Maatschappij
Jorrit Reijmers    -    Economie en Maatschappij
Dominique Rietveld  -  Economie en Maatschappij
Asia Sadighy    -    Economie en Maatschappij
Michel Vat    -    Economie en Maatschappij
Marit van der Veen  -  Economie en Maatschappij
Melissa Vermeer   -     Economie en Maatschappij
Roel van der Vliet  -  Economie en Maatschappij
Tirza Vrijhof    -    Economie en Maatschappij
Evelien van der Waal  -  Economie en Maatschappij
Richard de Winter  -  Economie en Maatschappij
Romy Adriaanse   -     Economie en Maatschappij/Cultuur en Maatschappij
Tessa Grandia    -    Natuur en Gezondheid
Abdullah Hosseini  -  Natuur en Gezondheid
Simone Leeuwestein  -  Natuur en Gezondheid
Demi Stolk    -    Natuur en Gezondheid
Sonja de Vlaming  -  Natuur en Gezondheid
Tim Buckers    -    Natuur en Techniek
Dezley Kleijn    -    Natuur en Techniek
Michelle de Ruiter  -  Natuur en Techniek
Luc van Bochove   -     Natuur en Techniek/Natuur en Gezondheid
Romano Groeneveld    Natuur en Techniek/Natuur en Gezondheid
Sanne Guis    -    Natuur en Techniek/Natuur en Gezondheid
Joris van der Hoeven  -  Natuur en Techniek/Natuur en Gezondheid
Jasper Kik    -    Natuur en Techniek/Natuur en Gezondheid
Carmen van der Staaij  -  Natuur en Techniek/Natuur en Gezondheid
Sjoukje de Vries  -  Natuur en Techniek/Natuur en Gezondheid

Lees meer over:

VMBO geslaagd havo atheneum gymnasium
Deel dit bericht met je vrienden!