zaterdag 5 december 2020

Alles over Zwijndrecht

Geslaagden Walburg College vestiging Norderstedtplein (2013)

27 juni 2013 (door Hennie van der Zouw)

ZWIJNDRECHT - Het zal u niet ontgaan zijn: de leerlingen die dit jaar examen hebben gedaan, hebben inmiddels de uitslag te horen gekregen. Ook op het Walburg College (vestiging Norderstedtplein) zijn leerlingen geslaagd voor hun eindexamen. Dit zijn de namen van de gelukkigen, geordend op opleidingsniveau.

Afdeling MAVO 2013 

Gemengde leerweg - Sector: Economie:
Mourad Afras, Sinem Aydin, Cheyenne de Bruin, Jeffrey van der Burg, Shané Gündüz, Marissa de Heer, Sümeyye Kaya, Bridget Kense, Gideon van de Laar, Maya Lazicic, Collin Lensen, Shahad al Naqib, Jari Oosterom, Alex Remeeus, Quinty Rotscheidt, Nora Saber, Noman Taherzada, Serina den Toom, Berkay Uluhan, Lejon Verschure.

Theoretische leerweg - Sector: Economie:
Ismail Baddou, Elise Benschop, Sven Carnas, Alma Hemati, Bradley Lakerveld, Bram Libregts, Jeffrey van Loon, Alissa Rozenveld, Mustafa Saar, Jeroen van Waaij, Dylan Zwirs.

Theoretische Leerweg - Sector: Techniek:
Jurriaan Flikkema, Wouter Groeneveld, Jamie de Jongh, Rinse Klomp, Chantalle Lawende, Stephen Martines, Shabana Mohammad.

Theoretische leerweg - Sector: Zorg en Welzijn:
Yasmin Batenburg, Noëlle van den Brink, Tessa van Dalen, Junitza Isijk, Tonny Klerks, Damon Kools, Peter van der Meer, Daniélle Naaktgeboren, Bradley Pisas, Sandro Roelofs, Ashley Roodhorst, Tim Roovers, Simon Scholten, Mike van Seventer, Whitney Sobrinho, Jinell Visser.

Afdeling HAVO 2013:

Profiel: Cultuur en Maatschappij:
Melike Albayrak, Anouk Bakker, Jilian Bax, Bo Bellaart, Amy Buitendijk, Esmeralda van den Heerik, Esmay Klapwijk, Jara Leeman, Kyra Meenhuis, Sofien Onderwater, Anouk van der Poel, Ayla Ridderhof, Annebet van Rijn, Edita Saakian, Isabel van Schoor, Laura Vermeer.

Profiel: Economie en Maatschappij:
Valerie van Beek, Dion Besjes, Robin den Boer, Nick de Boom, Nick van Dalen, Violet Herlaar, Mandy van den Hoek, Bonita van Hofwegen, Sander Hoogvliet, Job Hordijk, Dennis van der Linden, Kristie van der Linden, Mario Markovic, Wouter Poel, Broemand Pourtahmasebi, Eldin Salovic, Jemima Silié, Clément Vieveen, Omed Wardak, Dionne van Wijnen, Yi Lock Wong, Yi Wing Wong.

Profiel: Natuur en Gezondheid:
Matthijs Alberts, Roy Bos, Kimberley Bras, Amy de Bruijn, Wilma Kamerling, Khosrow Karimi, Maxime Keuzenkamp, Freddy Klerks, Myrthe Kloot, Claire Kok, Anouk Kooiman, Sanne Onderwater, Felix Smit, Hamid Soy, Mathijs Verhoev, Jalisa van der Zeeuw.

Profiel: Natuur en Techniek:
Jarmo van Andel, Wijnand de Bie, Tibor van den Dool, Mehmet Ercan, Patrick Valk, Remco Vogt, Jikke de Winter.

Deze leerlingen zijn al geslaagd (zie boven) maar zijn tevens geslaagd voor het 2e profiel.

Profiel: Cultuur en Maatschappij:
Valerie van Beek, Dion Besjes, Robin den Boer, Nick de Boom, Violet Herlaar, Mandy van den Hoek, Bonita van Hofwegen, Sander Hoogvliet
Broemand Pourtahmasebi, Clément Vieveen, Omed Wardak, Dionne van Wijnen.

Profiel: Natuur en Gezondheid:
Jarmo van Andel, Wijnand de Bie, Tibor van den Dool, Mehmet Ercan, Patrick Valk, Remco Vogt, Jikke de Winter.

Afdeling ATHENEUM 2013:

Atheneum Profiel: Cultuur en Maatschappij:
Maartje Bakker, Rozemarijn Kuiper, Marloes Stoppelenburg.

Atheneum Profiel: Economie en Maatschappij
Tim Alkemade, Anouar Said

Atheneum Profiel: Natuur en Gezondheid
Linda Bakker. Manon de Groot, Laure Heij, Loulou Klerks, Denise de Kreek, Sebastiaan Kuiper, Marije Mulder, Nine Sellier, Emily Slooff, Judith Vogel,
Nadine van Weijen

Atheneum Profiel: Natuur en Techniek
Maarten Flikkema, Martijn van Gameren, Zhou Xin Ge, Anniek Moll, Tom den Ottelander, Boy Vijlbrief.

Deze leerlingen zijn al geslaagd (zie boven) maar tevens geslaagd voor het 2e profiel.

Atheneum Profiel: Cultuur en Maatschappij:
Tim Alkemade, Anouar Said

Atheneum Profiel: Natuur en Gezondheid:
Maarten Flikkema, Martijn van Gameren, Zhou Xin Ge, Anniek Moll, Tom den Ottelander, Boy Vijlbrief. 

Afdeling GYMNASIUM 2013

Gymnasium Profiel: Economie en Maatschappij:
Tula van Balen, Isabel Hello, Allard van Nierop, Laura Wendels.

Gymnasium Profiel: Natuur en Gezondheid:
Queenie Barends, Arjen de Kok, Bente Schreuders, Citra Sonneveld.

Gymnasium Profiel: Natuur en Techniek:
Anne Boijmans, Khalil Dahri, Laurens Grossouw, Marco Hoek, Jan Penning, Thomas Smit
Lars Troost

Deze leerlingen zijn al geslaagd (zie boven) maar tevens geslaagd voor het 2e profiel

Gymnasium Profiel: Cultuur en Maatschappij:
Tula van Balen, Isabel Hello, Allard van Nierop, Laura Wendels.

Gymnasium Profiel: Natuur en Gezondheid:
Anne Boijmans, Khalil Dahri, Laurens Grossouw, Marco Hoek, Jan Penning, Thomas Smit, Lars Troost.

Deel dit bericht met je vrienden!