FRS Fietsen schenkt Kiboe-hoeve tien kinderloopfietsjes
ZWIJNDRECHT - De Parkboerderij de Kiboe-hoeve in Zwijndrecht heeft van FRS Fietsen een schenking gehad van een tiental kinderloopfietsen. De fietsen kunnen door de kleine bezoekers gebruikt worden als ze de boerderij bezoeken.
De fietsen worden door FRS onderhouden en staan in het bekende puntdakgebouwtje op de boerderij. De Kiboehoeve verwacht dat u na gebruik de fietsen weer terugplaatst.
Op de vraag waarom Farhad de fietsen heeft geschonken gaf hij aan dat zijn kinderen de boerderij regelmatig bezoeken en elke keer vragen: “Papa, waarom staan hier geen loopfietsen”.
"Als maatschappelijk betrokken ondernemer in Zwijndrecht kon ik niet achterblijven om dit te regelen en heb ik deze fietsjes geschonken en me aangemeld als lid van de club van 100", aldus Farhad.
Wilt u ook een bijdrage leveren om de vele activiteiten op de Parkboerderij de Kiboe-hoeve mogelijk te maken? Neem dan contact met Lydia Bijnagte: ltmbijnagte@gmail.com
De eerstvolgende activiteit op de boerderij is NL-doet op zaterdag 14 maart en natuurlijk de Verhage Paasspeurtocht op maandag 6 april (2e Paasdag).