Roparun Team 60 van Pameijer organiseerd op 2 mei 2026 een sponsorloop en sponsorzwem
ZWIJNDRECHT - In samenwerking met Sportbedrijf Zwijndrecht organiseert Roparun Team 60 van Pameijer op 2 mei 2026 een sponsorloop en sponsorzwem. Met deze actie zamelen wij geld in voor de Roparun.
De Roparun is een estafetteloop van meer dan 500 kilometer, die sinds 1992 als doel heeft het leven van mensen met kanker draaglijker te maken. Ik ben onderdeel van Roparun Team 60 en zal dit jaar de route fietsend afleggen om de lopers te ondersteunen. De volledige opbrengst van deze sponsoractie komt ten goede aan ons team en daarmee aan de Roparun.
Om zoveel mogelijk geld in te zamelen organiseren wij deze sportieve actie voor kinderen. Sportbedrijf Zwijndrecht stelt hiervoor de locatie beschikbaar.
Vindt uw kind het leuk om mee te doen? Dan kunt u hem of haar aanmelden via:
astrid.van.steenwijk@pameijer.nl
Na aanmelding ontvangt u een sponsorkaart, waarmee uw zoon of dochter sponsorgeld kan ophalen. Er wordt gewerkt met vaste sponsorbedragen (dus niet per rondje).
Het opgehaalde geld wordt in overleg door mij uiterlijk opgehaald op 1 mei 2026. Mocht dit voor u niet prettig of niet mogelijk zijn, dan kunnen we uiteraard een andere afspraak maken.
Voor de inzet van de kinderen zijn er ook mooie prijzen te winnen. De drie kinderen die het meeste geld ophalen ontvangen:
• een voucher voor een privé les skiën inclusief materiaal bij Skischool Drechtstreden t.w.v. €72,-
• een voucher voor een uur bowlen bij Palm Party House
• een voucher voor Adventure City
De winnaars worden op 1 mei 2026 per e-mail en telefonisch op de hoogte gebracht. De prijzen worden tijdens de activiteit uitgereikt.
De sponsoractie vindt plaats in verschillende groepen. Bij aanmelding kunt u aangeven:
• naar welke groep(en) de voorkeur uitgaat,
• of uw zoon of dochter samen met iemand in een groep wil worden ingedeeld.
• Bij zwemmen of uw zoon of dochter een diploma heeft (dit is verplicht). Bij kleinere kinderen mogen ouders meezwemmen, maar is een diploma nog steeds verplicht.
Ik zal hier zoveel mogelijk rekening mee houden. Heeft uw kind meerdere mogelijkheden, dan hoor ik die graag.
Aanmelden kan tot en met 13 februari 2026. Op 14 februari 2026 ontvangt u per e-mail bericht in welke groep uw zoon of dochter is ingedeeld.
Aanmelden kan via:
astrid.van.steenwijk@pameijer.nl
o.v.v. Sponsoractie Roparun
Vermeld in de e-mail:
• naam en leeftijd van uw kind
• school
• gewenste groep(en) en voorkeurstijden
• met wie hij/zij eventueel samen in de groep wil
• voor welke activiteit(en): lopen, zwemmen of beide en bij zwemmen welke diploma
Het is ook mogelijk om aan zowel het zwemmen als het lopen deel te nemen.
Alvast hartelijk dank voor uw belangstelling en steun!
Met vriendelijke groet,
Astrid van Steenwijk
Pameijer – Roparun Team 60
Schema van de activiteiten
Groep 1 | Lopen | Groep 1 | Zwemmen | |
12.30 – 13.00 | Aanmelden | 12.30 – 13.00 | Aanmelden | |
13.00 – 13.20 | Lopen | 13.00 – 13.20 | Zwemmen | |
13.20 – 14.00 | Wissel van groep | 13.20 – 14.00 | Wissel van groep | |
Groep 2 | Lopen | Groep 2 | Zwemmen | |
13.30 – 14.00 | Aanmelden | 13.30 – 14.00 | Aanmelden | |
14.00 – 14.20 | Lopen | 14.00 – 14.20 | Zwemmen | |
14.20 – 15.00 | Wissel van groep | 14.20 – 15.00 | Wissel van groep | |
Groep 3 | Lopen | Groep 3 | Zwemmen | |
14.30 – 15.00 | Aanmelden | 14.30 – 15.00 | Aanmelden | |
15.00 – 15.20 | Lopen | 15.00 – 15.20 | Zwemmen | |
15.20 – 16.00 | Laatste groep vertrekt | 15.20 – 16.00 | Laatste groep vertrekt |