Nijntje-diploma
ZWIJNDRECHT - In de turnhal van de Zwijndrechtse Gymnastiekvereniging O&O werd onder grote belangstelling van ouders, oma’s en opa’s het Nijntje-diploma afgenomen. Alle kleuters die in de voorafgaande lessen hadden deelgenomen waren hiervoor uitgenodigd.
Alle kleuters legden een parcours af waarbij alle beweegvormen zoals balanceren, rollen, huppelen, klauteren, springen, zwaaien, vangen, gooien en schoppen aan bod kwamen.
Het ene deel van de kleuters ging op voor diploma-1 en het andere gedeelte voor diploma-2. Allen legden meerdere keren het parcours met goed gevolg af.
Aan het eind ontvingen alle kleuters hun diploma en een Nijntje-knuffel die door één van leiding was gehaakt. Tot slot werden de kleuters voor hun prestatie getrakteerd op een pannenkoek.