Pelikaan verliest na strafschoppen in halve finale 3 rivieren zaaltoernooi
ZWIJNDRECHT - Pelikaan speelde deze vrijdag het 3 Rivieren Zaaltoernooi, ondanks een nederlaag in de laatste groepswedstrijd begon het toernooi uitstekend door beide eerdere wedstrijden te winnen, maar moest uiteindelijk genoegen nemen met een verlies in de strafschoppenronde van de halve finale.
In de eerste wedstrijd stond Pelikaan tegenover Drechtstreek. Dylan den Boer was de matchwinner, hij maakte het enige doelpunt van de wedstrijd en bezorgde zijn team een 1-0 overwinning. Ook in de tweede wedstrijd tegen VVGZ bewees den Boer zijn waarde. Met wederom een doelpunt van hemzelf en enkele uitstekende reddingen van de ervaren doelman Martin v Yren, boekte Pelikaan een tweede 1-0 overwinning.
Met zes punten uit twee wedstrijden was de ploeg al zeker van de halve finale, maar de laatste groepswedstrijd tegen Papendrecht werd een lastige. Na een moeizaam begin kwam Pelikaan al snel op een 3-0 achterstand. De ploeg knokte zich echter terug in de wedstrijd, waarbij Erwin van Wolferen het enige doelpunt voor Pelikaan maakte. Uiteindelijk verloor de ploeg met 3-1.
In de halve finale stond Pelikaan tegenover Wieldrecht. Het team kwam snel op voorsprong door een doelpunt van Khadeem Maachi, maar Wieldrecht kwam al snel terug en maakte de gelijkmaker: 1-1. Strafschoppen moesten de beslissing brengen. Beide teams schoten vijf keer en scoorden drie keer. Helaas was het Wieldrecht dat de strafschoppen beter benutte en met 4-3 zegevierde. Pelikaan kan terugkijken op een verdienstelijk toernooi, maar moest uiteindelijk het hoofd buigen voor de penaltyreeks.