ZWIJNDRECHT - Op zondag 16 juni waren Bets en Henk Meuldijk-Goudriaan 60 jaar getrouwd. Zij vierden dit jubileum met een boottocht door de Biesbosch. Afgelopen woensdag feliciteerde burgemeester Leon Anink het echtpaar met hun jubileum in het bijzijn van hun gezellige familie.
Henk en Bets Meuldijk-Goudriaan trouwden in Rotterdam. In 1973 kochten zij een huis in Zwijndrecht en kwamen met hun zoon in de gemeente wonen. Al snel werd hun dochter geboren. Samen zijn ze drie kleinkinderen rijk. Henk Meuldijk begon als purser op de Holland America Line en maakte mooie reizen. Later werkte hij 34 jaar lang bij Euryza (rijstpellerij) en leerde daar zijn vrouw kennen. Bijzonder is dat zij de eerste getrouwde vrouw was die mocht blijven werken in het bedrijf. Henk Meuldijk was vroeger een sportieve man en heeft al een mooie leeftijd van 92 jaar bereikt. Zijn vrouw zorgt met liefde voor hem.
Ze kijken na 60 jaar nog steeds naar elkaar om en zijn een mooi voorbeeld voor hun familie, die allemaal net zo stabiel zijn als hun (schoon)ouders).