Deze activiteit heeft reeds plaatsgevonden.

Uitslag Huiskeuring

Uitslag Huiskeuring

Aquariumvereniging de Natuur in Huis in Zwijndrecht houdt donderdag 26 januari 2017 de Uitslagavond van haar Huiskeuring.Wie behaalt dit jaar de 1e plaats? En wie wordt Aquariaan van het jaar? Ook zo nieuwsgierig naar de mooiste aquaria van onze vereniging? Kom dan naar deze avond en laat u inspireren. Bent u geen lid van onze vereniging? Ook dan bent u welkom. Locatie: Clubhuis AV de Natuur in Huis - Uilenvliet 37B - 3333BS - ZwijndrechtTijd: 20.00-22.30 uur.

Wanneer?
26 januari 2017 van 20.00 tot 22.30 uur
Organisator
AV de Natuur in Huis
Locatie:
Uilenvliet 37B 3333 BS Zwijndrecht
Gerelateerde wijken:
Gerelateerde straten:
Cookies

Deze website gebruikt noodzakelijke cookies voor een correcte werking en analytische cookies (geanonimiseerd) om de statistieken van de website bij te houden. Marketing cookies zijn nodig voor laden van externe content, zoals YouTube-video's of widgets van Sociale Media. Zie ons cookiebeleid voor meer informatie, of om je instellingen later aan te passen.