Deze activiteit heeft reeds plaatsgevonden.

Start Aquariumcursus

Start Aquariumcursus

Aquarium- en vijververeniging De Natuur in Huis Zwijndrecht organiseert een Aquarium-cursus van 4 avonden. De cursusavonden vangen aan om 20.00 uur. Deelname aan deze cursus kost € 12,50, tevens ontvangt u gratis een uitgebreide syllabus en een jaar lidmaatschap van onze vereniging (gratis voor leden). Aanmelden kan via een email naar avdnih@gmail.com

8 maart 2018 | 1e avond : de verschillende vivaria, water en planten , groei en voeding
22 maart 2018 | 2e avond : licht, inrichting , compositie
5 april 2018 | 3e avond : vissen, groepen / scholen , algen en andere nare zaken
26 april 2018 | extra avond: over aqua-scaping, vragen over cursus

Deze cursus is bedoeld voor zowel de beginnende aquariaan, alsmede voor aquarianen die meer willen leren over hun hobby. Je leert o.a. de basisbeginselen over het opstarten en het inrichten van een vivarium in de stijl die jou aanspreekt. De cursus wordt gegeven door een zeer ervaren keurmeester van de Nederlandse Bond Aqua Terra, alsmede 40 jaar lid van onze vereniging aan wie je vragen kunt stellen.

Wanneer?
8 maart 2018 van 20.00 tot 22.30 uur
Organisator
Aquariumvereniging de Natuur in Huis
avdnih@gmail.com
Locatie:
Uilenvliet 37B
Gerelateerde wijken:
Gerelateerde straten:
Cookies

Deze website gebruikt noodzakelijke cookies voor een correcte werking en analytische cookies (geanonimiseerd) om de statistieken van de website bij te houden. Marketing cookies zijn nodig voor laden van externe content, zoals YouTube-video's of widgets van Sociale Media. Zie ons cookiebeleid voor meer informatie, of om je instellingen later aan te passen.