Deze activiteit heeft reeds plaatsgevonden.

Open Huis Walburg College

Open Huis Walburg College

Op 20 januari 2020 opent het Walburg College haar deuren voor u. Tussen 17.00 en 21.00 uur bent u met uw kind van harte welkom om kennis te maken met onze school.

Het Walburg College is een openbare school voor gymnasium, atheneum, havo en mavo. Naast regulier onderwijs biedt onze school extra uitdagingen. Tijdens het Open Huis kunt u hierover in gesprek gaan met docenten. U kunt sfeer proeven, meer horen over het flexrooster of u laten informeren over de zorgondersteuning.

Uw kind kan zelfstandig op avontuur gaan:

- kennismaken met àlle vakken;
- experimenteren in het Technasium;
- aankloppen bij het Talendorp;
- ontsnappen uit de mini-escaperoom bij wiskunde;
- onderhandelen met Jonge Ondernemers.

Onze eigen brugklasleerlingen voeren het woord. Een leerling zal als vlogger verslag leggen van de avond. Filmpjes van het brugklaskamp en flexrooster worden getoond. En de mentoren, leerlingenraad en peerleaders zijn aanwezig om vragen te beantwoorden.

Wanneer?
20 januari 2020 van 17.00 tot 21.00 uur
Organisator
Walburg College
078-6205656
info@walburgcollege.nl
Locatie:
Norderstedtplein 6
Cookies

Deze website gebruikt noodzakelijke cookies voor een correcte werking en analytische cookies (geanonimiseerd) om de statistieken van de website bij te houden. Marketing cookies zijn nodig voor laden van externe content, zoals YouTube-video's of widgets van Sociale Media. Zie ons cookiebeleid voor meer informatie, of om je instellingen later aan te passen.