donderdag 28 oktober 2021

Alles over Zwijndrecht

Start Aquariumcursus

Start Aquariumcursus

08 maart 2018
Van 20:00 uur tot en met 22:30 uur

Aquarium- en vijververeniging De Natuur in Huis Zwijndrecht organiseert een Aquarium-cursus van 4 avonden. De cursusavonden vangen aan om 20.00 uur. Deelname aan deze cursus kost € 12,50, tevens ontvangt u gratis een uitgebreide syllabus en een jaar lidmaatschap van onze vereniging (gratis voor leden). Aanmelden kan via een email naar avdnih@gmail.com

8 maart 2018 | 1e avond : de verschillende vivaria, water en planten , groei en voeding
22 maart 2018 | 2e avond : licht, inrichting , compositie
5 april 2018 | 3e avond : vissen, groepen / scholen , algen en andere nare zaken
26 april 2018 | extra avond: over aqua-scaping, vragen over cursus

Deze cursus is bedoeld voor zowel de beginnende aquariaan, alsmede voor aquarianen die meer willen leren over hun hobby. Je leert o.a. de basisbeginselen over het opstarten en het inrichten van een vivarium in de stijl die jou aanspreekt. De cursus wordt gegeven door een zeer ervaren keurmeester van de Nederlandse Bond Aqua Terra, alsmede 40 jaar lid van onze vereniging aan wie je vragen kunt stellen.

Info

Organisator:

Adres:

E-mailadres:

Website:

Aquariumvereniging de Natuur in Huis

Uilenvliet 37B

avdnih@gmail.com www.natuurinhuis.nl
Deel dit bericht met je vrienden!