
ZWIJNDRECHT - Albatros maakt zich op voor het vieren van meerdere kampioenfeestjes. Een aantal ploegen zijn (bijna) zeker van het kampioenschap, sommige ploegen hebben nog een aantal spannende wedstrijden voor de boeg en een paar teams moeten hopen dat de concurrentie punten laten liggen.
Albatros 4 staat op dit moment bovenaan de ranglijst. Vorige week werd één van de twee concurrenten verslagen. Albatros moet nu nog 3 punten halen uit 2 wedstrijden om op de eerste plaats te eindigen. Het 4e seniorenteam speelt op 6 maart de derby tegen het Barendrechtse Vitesse 5 en op 13 maart tegen medetitelkandidaat Oranje Wit 6 uit Dordrecht.
Ook het vierde B team kan bijna de kampioensbeker in ontvangst nemen. Op één wedstrijd na heeft Albatros B4 alle voorgaande wedstrijden dik gewonnen en het kampioenschap ligt dan ook binnen handbereik.
Albatros C3 heeft tot nu toe alle wedstrijden relatief gemakkelijk gewonnen. Aankomende zaterdag speelt C3 tegen de nummer 2 van de ranglijst, namelijk Sporting Delta C5. In de uitwedstrijd werd er met 8-4 gewonnen. Dat schept vertrouwen voor de komende wedstrijd.
Daarnaast moet de ploeg nog twee maal aantreden tegen de nummer 3 van de poule, Movado C3 uit Dordrecht. Bij winst op Sporting Delta en bij winst op Movado is het kampioenschap binnen en kan het team voor de 2e maal dit jaar de kampioenstaart aansnijden.
Ook Albatros 8 is nog op koers voor het kampioenschap. Het belooft een spannende ontknoping te worden in deze poule. Maassluis 5 voert de ranglijst aan met 19 punten uit 12 wedstrijden, gevolgd door Albatros 8 met 18 punten uit 12 wedstrijden. De nummer 3, ODI 1, heeft 14 punten uit 9 wedstrijden. Albatros speelt nog tegen hekkensluiter Korbis 4 en tegen ODI, de rechtstreekse concurrent. Een spannende slot van de competitie. De tijd zal het leren of Albatros 8 wederom het kampioenschap mag vieren.
Naast een aantal ploegen die bijna zeker zijn van de titel, zijn er ook nog een aantal teams die hopen dat de concurrentie punten laat liggen. In theorie kunnen A3, A4, C5, D4 en D6 ook nog kampioen worden.
Deel dit artikel via je:

