logo Zwijndrecht Alles over Zwijndrecht...

Politieberichten uit Zwijndrecht: Rotonde gemist

donderdag 22 okt 2009 (laatst gewijzigd op: 12 april 2012, 20:26)

ZWIJNDRECHT - Een autobestuurder heeft een rotonde gemist en is hierdoor naast de weg terechtgekomen. Het ongeval gebeurde op woensdagavond 21 oktober 2009 op de Munnikensteeg in Zwijndrecht. De 78-jarige bestuurder uit Hendrik-Ido-Ambacht reed rechtdoor over de rotonde.

De auto raakte zwaar beschadigd en een bergingsvoertuig nam deze mee. Een ambulance bracht de bestuurder voor onderzoek naar het ziekenhuis. Daar nam een arts ook een bloedproef om te kijken of de 78-jarige mogelijk een te hoog promillage had door alcoholgebruik tijdens het ongeval.

Deel dit artikel via je: 'Rotonde gemist' delen via eKudos 'Rotonde gemist' delen via Twitter 'Rotonde gemist' delen via LinkedIn 'Rotonde gemist' delen via Hyves 'Rotonde gemist' delen via Facebook
© 2012 Zwijndrecht. Nieuwsberichten mogen niet zonder toestemming worden overgenomen.

Reacties:

Registreer je en meld je aan om reacties toe te voegen.