
ZWIJNDRECHT - De handbaldames van sv Conventus hebben afgelopen zondag een ruime overwinning op het Haagse Hermes behaald. Na de verloren wedstrijd van een week eerder, was de vorm bij de Zwijndrechtse dames duidelijk teruggekeerd en kon het team na een sterke wedstrijd twee punten mee naar huis nemen.
Na eerder dit jaar vanwege een communicatiefout binnen Hermes voor niets naar Den Haag te zijn afgereisd, was Conventus er dit keer extra op gebrand om te winnen. Direct na het beginsignaal pakte het door Villa Toscana gesponsorde team de koe bij de hoorns en nam een 1 – 5 voorsprong. Conventus wist deze voorsprong gedurende het vervolg van de eerste helft te behouden om met een 7 – 11 stand de rust in te gaan.
In de beginfase van de tweede helft ontbrak het bij beide teams aan scherpte en duurde het niet minder dan acht minuten voordat het eerste doelpunt gescoord werd. Hermes kwam vervolgens nog terug tot op twee punten achterstand, waarna Conventus de draad weer oppakte om weer een veilige marge te nemen. Een goed debuut van juniorenspeelster Ingeborg van Kempen werd in de slotminuten optimaal afgesloten met haar eerste doelpunt, waarmee de eindstand op 11 – 17 in het voordeel van Conventus werd bepaald.
Het Dames 1-team was het enige seniorenhandbalteam dat dit weekend in actie kwam.
Deel dit artikel via je: