Woensdag 4 november 2009, van 19:30 uur tot 21:30 uur.Deze avond wordt georganiseerd in samenwerking met De Grote Rivieren in Dordrecht.
We hebben meerdere gasten aan tafel die met elkaar een probleemsituatie zullen bespreken, onder de titel, ”Hoe vind ik de weg in het woud van de hulpverlening?”.
Je zal de diagnose dementie maar krijgen. Wat moet je doen? Waar kan je naar toe? Woensdag 4 november hopen we een antwoord te krijgen!
We hebben een dokter de Koning, Huisarts uit H.I.Ambacht genodigd, de Casemanager van Swinhove, Leen Vervelde, en er komt waarschijnlijk een medewerker van het CIZ aan tafel.. In de zaal zullen veel hulpverleningsinstanties uit onze regio aanwezig zijn. Ook zij zullen in het gesprek betrokken worden.
Natuurlijk is er alle gelegenheid uw eigen probleem te bespreken, eigen vragen te stellen en onderlinge discussie! Het belooft een heel bijzondere avond te worden.
Natuurlijk is er tijd voor gezelligheid en onderling contact!
Alzheimer Nederland is aanwezig met de informatie stand waar u folders en boeken over dementie kan inzien en eventueel kunt aanschaffen. Het Alzheimer café is bedoeld voor partners en familie samen met de Alzheimer patiënt, maar ook voor vrienden, mantelzorgers, hulpverleners en al diegenen die op enigerlei wijze te maken hebben met dementie en de ziekte van Alzheimer. Ook U bent van harte welkom!
.
Woensdag 4 november gaat de Salon om 19.00 uur open en staat de koffie klaar. De entree is gratis, wel vragen we een bijdrage voor de consumpties.
| Lokatie: | in de Salon van Swinhove aan de Plantageweg 3 |
| Organisator: | Carla van der Slot (Coördinator Alzheimer Café Swinhovegroep) |
| Telefoonnummer: | 06- 54 66 52 64 |
| Email: | cvdslot@xs4all.nl |
| Website: | www.alzheimernederland.nl |
